همایش ملی علوم ورزشی در اهواز برگزار می‌شود

همایش ملی علوم ورزشی در اهواز برگزار می‌شود


دکتر حیدری نژاد خبر داد:

همایش ملی علوم ورزشی در اهواز برگزار می‌شودرئیس دانشکده علوم ورزشی دانشگاه شهید چمران اهواز گفت: همایش ملی علوم ورزشی با رویکرد سلامت، نشاط اجتماعی، کارآفرینی و قهرمانی 18 و 19 اسفندماه امسال در شهرستان اهواز، برگزار می شود.


دکتر صدیقه حیدری نژاد رئیس دانشکده علوم ورزشی دانشگاه شهید چمران اهواز در گفت‌وگو با خبرنگار روابط عمومی دانشگاه، بیان کرد: در راستای تفاهم‌نامه‌ای که سال گذشته بین این دانشگاه و اداره کل ورزش و جوانان استان خوزستان برای همکاری‌های مشترک پژوهشی و آموزشی منعقد گردید، از حدود سه ماه قبل مذاکراتی بین شورای پژوهش و فناوری اداره کل ورزش و جوانان استان با شورای آموزشی و پژوهشی دانشکده علوم ورزشی انجام شد.


وی افزود: به منظور تبادل جدیدترین دستاوردهای علمی و تجارب کاربردی در زمینه تربیت بدنی و علوم ورزشی میان استادان، پژوهشگران و دانشجویان و باهدف توانمندسازی و تبادل یافته‌های علمی بین بدنه علمی ورزش با بدنه اجرایی ورزش، موافقت شد همایش ملی علوم ورزشی با رویکرد سلامت، نشاط اجتماعی، کارآفرینی و قهرمانی در روزهای 18 و 19 اسفندماه سال جاری در اهواز برگزار شود.


دبیر علمی همایش ملی علوم ورزشی افزود: دبیر اجرایی این همایش بر عهده فرامرز کیانی زاده مدیرکل ورزش و جوانان استان خوزستان است و دبیرخانه علمی همایش نیز در دانشکده علوم ورزشی قرار دارد.


رئیس دانشکده علوم ورزشی دانشگاه شهید چمران اهواز اظهار کرد: همچنین اعضای هیئت‌علمی این دانشکده مسئولیت داوری مقالات و برگزاری کارگاه‌های آموزشی و نشست‌های همایش را بر عهده‌دارند و دبیرخانه اجرایی همایش در اداره کل ورزش و جوانان مستقر است. حیدری نژاد گفت: این کنفرانس تحت حمایت و مورد تائید سیویلیکا برگزار می‌شود و مقالات پذیرفته‌شده در پایگاه استنادی علوم جهان اسلام  isc نمایه‌سازی خواهند شد و استانداری خوزستان و پارک علم و فناوری حامیان این همایش هستند.


وی در پایان عنوان کرد: از دانشجویان، کارشناسان، پژوهشگران و علاقه‌مندان حوزه تربیت بدنی و علوم ورزشی دعوت می‌شود در صورت تمایل نسبت به ارسال مقالات خود در محورهای مدیریت ورزشی در پنج حیطه، فیزیولوژی ورزشی در شش حیطه و محور یادگیری و رفتار حرکتی در چهار حیطه به دبیرخانه همایش اقدام نمایند .

گفتنی است آخرین مهلت ارسال مقالات 20 بهمن‌ماه و نتایج داوری مقالات اول اسفندماه اعلام خواهد شد.

آدرس وب‌سایت همایش: www.cdlc2017.ir