انتصاب دکتر سید حسین مرعشیان به عنوان مدیر تربیت بدنی دانشگاه

انتصاب دکتر سید حسین مرعشیان به عنوان مدیر تربیت بدنی دانشگاه


انتصاب دکتر سید حسین مرعشیان به عنوان مدیر تربیت بدنی دانشگاه

دکتر غلامحسین خواجه رئیس دانشگاه شهید چمران اهواز در حکمی دکتر سید حسین مرعشیان عضو هیئت‌علمی دانشکده علوم ورزشی این دانشگاه را به مدت یک سال به عنوان مدیر تربیت بدنی دانشگاه، منصوب کرد.

به گزارش روابط عمومی دانشگاه شهید چمران اهواز، در متن این حکم آمده است:

با توجه به مراتب تعهد، تخصص و تجارب ارزنده جنابعالی، به استناد ماده 5 آیین‌نامه جامع مدیریت دانشگاه‌ها و مؤسسات آموزش عالی پژوهشی و فناوری مصوب ششصد و هشتاد و چهارمین جلسه شورای عالی انقلاب فرهنگی و به موجب این ابلاغ و با حفظ سمت آموزشی دانشکده، به مدت یک سال به عنوان مدیر تربیت بدنی دانشگاه منصوب می‌گردید.

شایسته است با تهیه و تنظیم برنامه‌های ورزشی و نظارت اثربخش بر فرآیند انجام فعالیت‌های ورزشی در جهت ارتقاء عملکرد ورزش دانشگاه با رعایت اصول قانون مداری، صرفه‌جویی، اعتدال گرایی و منشور اخلاقی جامه ورزشی گام برداشته و برنامه‌های خود را به‌گونه‌ای تنظیم نمایید که علاوه بر ایجاد نشاط و توسعه فرهنگ ورزشی در بین دانشجویان، اعضای هیئت‌علمی و کارکنان دانشگاه، استفاده بهینه، پایدار و همگانی از اماکن ورزشی مدنظر قرار گیرد. امید است با اتکال به الطاف خداوند متعال، در پیشبرد اهداف و برنامه‌های دانشگاه موفق و مؤید باشید.